مزرعه ارگانیک با تاکید بر احترام بر حریم شخصی مشتریان عزیز ، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌نماید تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیتهای این فروشگاه قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعات حداقل لازم است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های این مجموعه از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، فروشگاه مزرعه ارگانیک جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و ما تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهیم کرد.
همچنین تیم فروش مزرعه ارگانیک ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

مزرعه ارگانیک ممکن است نقد و نظرهای ارسالی مشتریان محترم را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، این فروشگاه می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت مزرعه ارگانیک، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به مزرعه ارگانیک اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.
باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه مزرعه ارگانیک را از خود سلب می‌کند. مزرعه ارگانیک هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای مزرعه ارگانیک وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که مزرعه ارگانیک همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی مزرعه ارگانیک و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و این فروشگاه حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.
در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های ما ندارید، می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.
مزرعه ارگانیک برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

زمان و هزینه ارسال سفارشها

به دلیل استقرار واحد سورت و بسته بندی محصولات در تهران ، شیوه محاسبه ارسال بسته ها در شهر تهران ، شهرستانهای استان تهران و همچنین دیگر شهرستانهای ایران متفاوت خواهد بود . ارسال رایگان فقط در شهر تهران و تحت شرایط خرید بالای 5۵۰ هزار تومان امکان پذیر است . 

برای مشاهده زمان ارسال سفارشها و هزینه های ارسال اینجا کلیک بفرمایید .

شرایط و مقررات مرجوع نمودن سفارشات

مشتریان محترم در صورت تمایل می توانند سفارشات خود را لغو یا مرجوع نمایند که تابع شرایط زیر می باشد:

۱- قبل از ارسال سفارش به آدرس دریافت بار ، مشتری میتواند بدون کسر شدن هرگونه وجه و توضیح سفارش خود را لغو نماید و فروشگاه بدون هرگونه کسر وجه موظف به بازگردانی وجه سفارش به حساب مشتری می باشد .  فرایند عودت وجه حداکثر ۴۸ ساعت بطول خواهد انجامید .

۲- اگر سفارش برای مشتری ارسال شده باشد و در مسیر آدرس مشتری بوده و یا به مقصد رسیده باشد ، مشتری برای لغو سفارش خود (در صورتیکه هنوز سفارش را دریافت ننموده باشد ) موظف به پرداخت هزینه های ارسال کالا ( به آدرس مشتری و فروشگاه ) بوده و این وجه از مبلغ سفارش مشتری کاسته و ما بقی حداکثر ظرف ۴۸ ساعت به وی بازگردانده خواهد شد .

۳- اگر مشتری پس از دریافت بار در حضور پیک فروشگاه متوجه شود که یک یا چند مورد از سفارش او از کیفیت مناسب برخوردار نمی باشد ، موظف به ارسال تصاویر مناسب از بار بی کیفیت به فروشگاه بوده و در صورت تایید بخش کنترل کیفی ، مبلغ آن آیتم از سفارش ظرف مدت ۴۸ ساعت به مشتری عودت خواهد شد .

۴- اگر مشتری صرفا به دلیل عدم آشنایی با سبزیجات و خواص فیزیکی و طعم آن ( و نه به دلیل نقصان در کیفیت ) از دریافت بار امتناع ورزیده و قصد مرجوع نمودن کالا را داشته باشد موظف به پرداخت هزینه های ارسال کالا ( به آدرس مشتری و فروشگاه ) بوده و درصورت آسیب به کالا یا استفاده شدن تمام یا بخشی از آن ، متحمل پرداخت خسارت از آن ناحیه به فروشگاه بوده و فروشگاه موظف است مابقی مبلغ سفارش را ظرف مدت ۴۸ ساعت به خریدار محترم عودت نماید .

  • در صورت درج آدرس اشتباه توسط مشتری ، هزینه ارسال مجدد سفارش (یا وارد آمدن خسارت به سبزیجات به این دلیل ) بعهده مشتری خواهد بود .
در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.  
تلفن تماس و فکس:
۰۲۱۴۴۸۱۵۴۲۷ (روزهای غیر تعطیل از ۸ الی ۱۵:۳۰)

۰۹۳۵۵۰۰۷۰۰۹ (شرایط ضروری)