سوالات متداول

لطفا قبل از ارسال پیام به ما سوالات متداول را بخوانید.

در بخش فروش رستورانی ، هزینه ارسال بعهده رستورانهای محترم می باشد.

در بخش فروش سبزیجات تازه برای مشتریان خانگی شرایط محاسبه هزینه ارسال بصورت زیر خواهد بود :

خرید بالای ۱۲۰ هزار تومان ، هزینه ارسال در تمام نقاط تهران رایگان میباشد .

خرید بین ۵۰ هزار تا ۱۲۰ هزار تومان  ، در تمام نقاط تهران ۸ هزار تومان هزینه ارسال دریافت میگردد 

خرید زیر ۵۰ هزار تومان ، هزینه ارسال بعهده مشتری محترم خواهد بود

نکته : این بخش از تخفیفات فقط مربوط به سبزیجات تازه بوده و شامل سسها و آجیل سالاد نمیشود . بعنوان مثال اگر مبلغ سفارش سبزیجات شما ۸۵۰۰۰ تومان باشد و بااضافه نمودن یک بطری سرکه بالزامیک رقم فاکتور شما بالای ۱۲۰ هزار توامن شود، هزینه ارسال شما همچنان ۸ هزار تومان خواهد بود .

بله سبزیجات تازه ما دارای مرجوعی می باشد .

سالهاست که این فروشگاه با نظارت مستمر بر بخش تولید و بسته بندی و ارسال تلاش نموده است رضایت مشتریان محترم را جلب نماید و ایشان را به خرید مجدد و معرفی به دیگر افراد ترغیب نماید .

با این حال ممکن است به هر دلیل در کیفیت بسته خریداری شده شما نقصانی بوجود آمده باشد که در این صورت شما میتوانید بسته را بدون هر گونه توضیحی به فروشگاه بازگردانده و بسته جدید دریافت نمایید یا مبلغ آنرا مطالبه نمایید .

در مورد خریدهای اینترنتی نیز خواهشمندیم سفارش خود را در زمان دریافت از پیک ما بصورت کامل بررسی نمایید و در صورت عدم رضایت آنرا تحویل نگرفته و با فروشگاه تماس بگیرید و موضوع را در میان بگذارید . در غیر اینصورت امکان مرجوع نمودن کالا وجود نخواهد داشت .

سفارشها از ساعت ۱۱ صبح الی ۱۵:۳۰ تحویل پیک وارسال میشود . لذا بدیهی است که سفارشهای دریافت شده بعد از ساعت ۱۲ ظهر احتمالا به فردای آنروز موکول خواهد شد .با این حال اگر ضروریتی در دریافت سفارش خود دارید حتما به اطلاع فروشگاه برسانید تا در تامین و ارسال سفارش شما تعجیل شود .

زمان دریافت سفارش در تهران بسته به میزان ترافیک در شهر می باشد و با تغییر شرایط جوی و مناسبتهای گوناگون تغییر می یابد . بعنوان مثال در روزهای برفی یا بارانی ، زمان دریافت سفارش ممکن است بین ۲ الی ۴ برابر در تهران در نوسان باشد که از شما مشتری محترم خواهش میکنیم این موضوع را مد نظر قرار داده و اگر محدودیتی در زمان تحویل کالا دارید آنرا با تلفنهای مجموعه به بخش ارسال گوشزد نمایید یا در بخش توضیحات اضافه  در زمان ثبت سفارش ، به این محدودیت ها اشاره نمایید تا هماهنگی های لازم انجام پذیرد .

فعالیت این فروشگاه بصورت قانونی و زیر نظر مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می باشد که مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الکترونیکی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. فروشگاه مزرعه ارگانیک با دریافت نماد اعتماد الکترونیک در بخش پرداخت آنلاین سعی در جلب رضایت و اعتماد مشتریان محترم نموده و امنیت سایت را تا حد بسیار بالا تضمین مینماید . با این حال در صورت تمایل میتوانید از گزینه پرداخت کارت به کارت برای پرداخت هزینه سفارش خود استفاده نمایید و بعد از انتقال مبلغ سفارش (از طریق تلفنبانک یا دستگاه خودپرداز ) بصورت کارت به کارت ، تصویر اطلاعات واریزی را به شماره ۰۹۳۵۵۰۰۷۰۰۹ در واتساپ ارسال نمایید .

 

از آنجا که برداشت سبزیجات در مزرعه فقط با توجه به میزان سفارشات روز قبل صورت می پذیرد (با حدود ۱۰% اضافه برداشت برای سفارشهای ضروری و پیش بینی نشده ) ، لذا بعد از دریافت سفارش ، مقدار آن مستقیما به مزرعه اعلام میگردد . تمامی سفارشات از ساعت ۵ الی ۶ صبح روز بعد شروع به برداشت شده و تا قبل از ظهر به کارگاه بسته بندی ارسال شده و پس از پاک شدن و بسته بندی ، برای مشتریان ارسال می گردد .

بله فاکتور شما پس از ثبت سفارش ، به شما ایمیل میشود و پرینت آن به همراه سفارش برای شما ارسال خواهد گردید .

در صورت نیاز به فاکتور رسمی برای ارائه به سازمان مالیات کشور، کد اقتصادی خود را در زمان ثبت سفارش به فروشگاه اعلام نمایید تا فاکتور رسمی صادر گردد .

در خبرنامه مزرعه ارگانیک عضو شوید

اگر در سایت مزرعه ارگانیک عضو باشید ، شما به صورت اتوماتیک از تخفیف ها ، محصولات جدید ، روشهای گوناگون آشپزی ، تهیه سالاد و همچنین اطلاعات مفید راجع به سبزیجات سالم و ارگانیک دریافت خواهید نمود . اگر عضو نیستید هم اکنون فقط با وارد نمودن آدرس ایمیل خود عضو خبرنامه مزرعه ارگانیک شوید .