زمان و هزینه ارسال سفارشها

   خریداران محترم توجه داشته باشید به دلیل حساسیت ویژه مجموعه مزرعه ارگانیک به تامین بالاترین سطح کیفیت محصولات ارسالی (با توجه به فصل هر محصول ) ، برداشت محصول فقط به اندازه سفارشهای ثبت شده روز قبل توسط رستوران‌ها و مشتریان محترم فروشگاه اینترنتی در مزرعه انجام می‌شود . با این حال همیشه مقداری اضافه برای سفارشهای احتمالی همیشگی برداشت میگردد . در سردخانه مجموعه ما همیشه ممکن است سبزیجات برای سفارش همان روز شما موجود نباشد زیرا در سردخانه مزرعه ارگانیک برای حفظ تازگی ، سبزیجات انبار نمیشود و هر روز در مزرعه برداشت صورت می پذیرد . 

با اینکه هدف ما ارسال سفارشات در همان روز سفارش است ، ممکن است برخی اقلام خاص انتخابی شما در همان روز موجود نبوده و ارسال سفارش به روز بعد موکول گردد . با این حال کارشناسان فروش ما با شما تماس خواهند گرفت و عدم موجودی احتمالی محصول خاص را به شما اطلاع خواهند داد که با مشورت شما مبلغ آن محصول به شما عودت شود یا سفارش طبق روال ، فردا برای شما ارسال گردد .

  • معمولا سفارش های اینترنتی حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد از ثبت،  بدست مشتریان محترم خواهد رسید .
  • اگر سفارش تا قبل از ساعت ۱۱ صبح ثبت شود ، در صورت موجودی محصول ، ارسال سفارش برای شما در همان روز خواهد بود .
  • سفارشهای بعد از ساعت ۱۵ فردای همان روز ارسال خواهد شد .ولی اگر احتیاج واجب به محصولات دارید با شماره های زیر تماس گرفته و موضوع را درمیان بگذارید تا در صورت امکان همان روز ارسال صورت پذیرد .
  • مجموعه مزرعه ارگانیک سفارشهای ثبت شده از ساعت ۱۵ به بعد روزهای پنج شنبه را معمولا شنبه ارسال می نماید . (در صورت وجود ضرورت ،شرایط را تلفنی با فروشگاه در میان بگذارید تا در صورت امکان برای شما استثنا ایجاد شود) .

هزینه ارسال سفارشها

۱- شهر تهران

شرایط محاسبه هزینه ارسال در تهران به شرح زیر می باشد :

  1. خرید بالای 700 هزار تومان رایگان در تمام نقاط شهر تهران می باشد .
  2. خرید بین 300 هزار تا 700 هزار تومان ، هزینه ارسال مبلغ 59000 تومان در تمام نقاط شهر تهران میباشد.
  3. خرید زیر 300 هزار تومان ، هزینه ارسال بعهده مشتری محترم خواهد بود.

هزینه ارسال به شهرستانهای تهران بعهده مشتری محترم خواهد بود . برای اطلاعات بیشتر با شماره های فروشگاه تماس حاصل فرمایید .

۲-شهرستانها

در فصلهای سرد سال مانند اواسط پاییز و زمستان بسته ها به شرکتهای باربری سپرده شده و بارنامه و هزینه ارسال طبق تعرفه آنها به مشتریان محترم اعلام میگردد . نحوه محاسبه ارسال در سایت در این فصول تغییر می یابد و معمولا حدود ۵۰ هزار تومان بسته به حجم بسته خواهد بود .

در فصلهای گرم سال که امکان سپردن بسته ها به شرکتهای باربری هواپیمایی یا اتوبوسرانی وجود ندارد (به دلیل عدم دقت کافی این شرکتها به محصولات فاسد شدنی) به دلیل الزام ارسال در شب و تحویل مستقیم به اتوبوس یا هواپیما ، هزینه ارسال بار افزایش می بابد .

۰۹۱۲۶۷۵۶۸۵۶

۰۹۳۵۵۰۰۷۰۰۹

۰۲۱۴۴۸15427