تاریخچه فعالیت

مجموعه مزرعه ارگانیک در سال ۱۳۹۴ با هدف بهبود کیفیت مواد غذایی مصرفی مردم ایران و تحول در نحوه مصرف سبزیجات و انواع سالادهای جدید فعالیت خود را آغاز نمود . این مجموعه در حال حاضر با سطح زیر کشت ۱٫۵ هکتار بصورت گلخانه و ۳ هکتار بصورت فضای آزاد در حال تولید سبزیجات برگی خاص و فراسودمند برای مردم تهران و شهرستانها می باشد .

محصولات این مجموعه هنوز دارای کد ارگانیک نمیباشد و در حال حاضر در طبقه بندی محصولات سالم کشاورزی قرار میگیرند و با وجود تمام مشکلات در حوزه تولید ارگانیک (به علت تحریم) از قبیل عدم دسترسی آسان و ارزان به سموم ارگانیک و بذر ارگانیک ، عدم وجود فرهنگ استفاده از محصولات ارگانیک و قیمت تمام شده آن ، همچنان تلاش برای تولید محصولات ارگانیک واقعی و دریافت گواهینامه بین المللی برای این محصولات وجود دارد و امیدواریم با بهبود وضعیت معیشتی مردم ایران در طبقه متوسط و ضعیف ، امکان استفاده از محصولات ارگانیک و سالم کشاورزی برای همه مردم عزیز فراهم شود .

فعالیت مزرعه ارگانیک در دو حوزه تولید و فروش طبقه بندی می شود .صاحب امتیاز گلخانه جناب آقای رحمن یاریان و مدیریت بخش فروش و فروشگاه آنلاین به عهده آقای مهندس امید یاریان می باشد .

برداشت محصولات مزرعه ارگانیک از ساعات ابتدایی بامداد شروع شده و پس از سورت و دسته بندی به کارگاه بخش بسته بندی در تهران ارسال شده و در همان روز پاک و بسته بندی میشود .محصولات ارسال شده برای مشتریان محترم در نهایت کیفیت و تازگی می باشد .

مزرعه ارگانیک تضمین می نماید محصولات ارسال شده در سطح بالاترین کیفیت محصولات فصل در نوع خود می باشد . بسته بندی های ما زیر نظر کنترل کیفی انجام می پذیرد و نهایت دقت در بسته بندی محصولات  میشود . با این حال مشتریان محترم در صورت عدم رضایت از خرید یا انصراف به راحتی موضوع را اطلاع رسانی نموده و وجه خود را دریافت خواهند نمود .